PlatonCoin od společnosti Platon Finance je jednou z nové generace kryptoměn, která k původní myšlence kryptoměn přidává další výhody a možnosti. Umožňuje držitelům podílet se na celém ekosystému zvaném Platon Life na základě maximálně snadného použití kryptoměny pro veřejnost i firmy.
„Jsme velmi rádi, že jsme dostali tuto příležitost pro další budování a rozšiřování našeho ekosystému pomocí jedné z nejstarších kryptoburz na světě,” uvedl k zalistování měny PlatonCoin CEO společnosti Platon Finance Daniel Tanner. “Je to pro nás potvrzení, že tvrdá práce našeho týmu se vyplácí, stejně jako potvrzení pro naše klienty, že se projekt vyvíjí tak, jak jsme slíbili, a jde správným směrem,” dodal.


Pro jednotlivce i korporátní klienty

HitBTC je v současné době na 26. místě na seznamu burz Coinmarketcap s více než 830 obchodními páry a denní likviditou dosahující téměř jedné miliardy amerických dolarů. Platforma byla vytvořena v roce 2013 a poskytuje směnárenské, custody a další související služby. Zabezpečení uživatelů je zajištěno přísnými bezpečnostními postupy, včetně tzv. offline peněženky a šifrovací technologie. HitBTC také nabízí dvoufaktorové ověřování. Kryptoburza poskytuje služby jednotlivcům i korporátním klientům a má pobočky po celém světě, včetně Londýna, Malty, Ria de Janeira, Santiaga, Hongkongu, Pekingu a Singapuru. 

Představení digitálních měn firmám

Platon Finance je středoevropský fintech startup, jehož hlavní myšlenkou je představení digitálních měn firmám a široké veřejnosti prostřednictvím poskytování uživatelsky přívětivých, zabezpečených řešení pro operace B2B a B2C. Tato řešení firma vyvinula na základě technologie blockchain s využitím digitálního tokenu PlatonCoin společně se silnými partnery, jako jsou Microsoft pro Startups, Symantec a další.
Platon Finance také nabízí pojištění své digitální peněženky renomovanou evropskou pojišťovací společností se zajištěním na londýnském trhu, zatímco všechna data jsou zabezpečena softwarovou bezpečnostní společností Symantec. 

Text nevyjadřuje názor redakce